POPULER TAGS:

 

Anaokulu Ankara Ümitköy

Kreş Ankara Ümitköy

İngilizce Anaokulu Ankara Ümitköy

Ankara Ümitköy Kreş

Ankara Ümitköy Preschool

ANAOKULU

TÜRK-AMERİKAN DERNEĞİ

Ümitköy

Tel: 0312 235 9 333

ENGLISH

 

TAD ANAOKULU - Veli Yorumları

Kızım Duru için uzun araştırmalardan sonra bulduğumuz bu sıcak ortam ve değerli öğretmenleri, özverili çalışmaları ile bizi çok mutlu etti.Umarım herkes bu mutluluktan TAD'ar.

- AYŞEGÜL YAZICI-DURU

Merhaba, 2 sene boyunca TAD Preschool Ümitköy ile beraberdik.Oğlum Kadir bu süre zarfında mutlulukla,huzurla okuluna devam etti.Gerek yönetimin gerekse öğretmenlerinin sevecen,sabırlı ve ilgili tavırları hiç eksik olmadı.Burdan onlara çok teşekkür ederim .

- SİNEM CANER-KADİR

Güvenilir yöneticileri,dikkatli ve sevgi dolu eğitimcileri,sağladıkları temiz eğitim ortamı,çocukların psikolojik ve bedensel gelişimlerine verilen önem ile iki yıl boyunca büyük bir gönül rahatlığı ile gözüm arkada kalmadan gönderdiğim TAD Ümitköy ün ,çocuklarımın genel kültürlerinde ve mutlu bireyler olmalarında çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum.

- IRMAK ZÖNGÜR-YAĞMUR ve RÜZGAR

Oğlum için mutlu olarak gideceği bir okul arıyorduk.Eski okulunda çok sıkıntı yaşamıştı.Yeni okulumuz için resmen kapı kapı tüm okulları gezik .Gittiğimiz her okulda oğlum kulağıma 'gidelim'diye fısıldadı,hep elime yapıştı.Taaaki bir gün TAD Preschool Ümitköy şubesine gelene kadar.En umudumu kaybettiğim yerde çıktılar karşıma.Oğlum ile deneme için gittik,ilk kez elimi bıraktı, gitti.Bensiz oyun oynadı.'Hadi bitti gidiyoruz'dedim gelmek istemedi.'Biraz daha anne'dedi,kalmak istedi inanamadım. 2 sene boyunca aynı mutlulukla devam etti.Okuluna erken almaya gelsem 'daha bitmedi ' der gelmezdi.Her gün gülerek okula gitti ve gülerek çıktı.Bir gün ağlamadı çok şükür.Her öğretmen ile iletişimi vardı.Bu oğlumun değil okuldaki öğretmenlerin ,idarecilerin ve sahiplerinin ilgisi sayesinde olan bir durumdu.Herkes çok ilgili,güleryüzlü,,içeride hep pozitif bir enerji vardı.Hiçbir ek çaba sarfetmeden ingilizce anlamaya ve kelime kelime konuşmaya başladı.Hem BLIS hem İDV mülakatlarını çok rahatlıla geçti.TAD Ümitköy sayesinde içim çok rahat iki sene geçirdim.Buradan kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.Gözü kapalı tavsiye ederim..

- BEYZA YARIMAĞAN-DEMİR

Özenli ve şefkatli yaklaşımları ile iki çocuğumuzunda en üst düzeyde okul öncesi eğitim almalarını sağlayan ve gelişimlerine önemli katkıda bulunan TAD Ümitköy ailesine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.

- GÖZDE HONDUR -EMİR ve EMRE

Çocuklarımdan büyük olanı 2 yaşını geçince kreş arayışı içine girmiştim.Evimin çevresindeki bütün kreşleri gezdim.TAD kreşlerinin başka şubesinde tanıdığım vardı,görüşmeye gittim.Fakat içime çok sinmedi kararsız kaldım.Evime yakın olduğu için Ümitköy şubesine bir bakmak istedm. Yöneticileri ile tanışıp okulu gezdiğimde çok sıcak ve samimi bir yer olduğunu düşündüm ve yazdırmaya karar verdim. Sonrasında çok memnun kaldığım için bir yaş küçük oğlumu da bir sene sonra TAD 'a yazdırdım.İkisini de ikişer sene memnun kalarak gönderdim.Şimdi mezun oldular.Hala okulun önünden geçerken eski günlerini hatırlayıp 'okulumuzu özledik ' diyorlar.Okulda edindikleri arkadaşları ile hala görüşüyorlar.TAD Ümitköy bize sıcak,güvenli bir ortam ,sağlam dostluklar kazandırdı. İyi ki sizi bulmuşuz.Her şey için çok teşekkür ederiz.

- NİL AKSÖZ -EGE ve CAN

Kızım için oyun okulu arıyordum.2 yaşına henüz basmıştı.Tek çocuktu hep sosyalleşme ihtiyacı içindeydi..Arkadaş istiyordu sürekli... TAD Ümitköy 'ün önünden geçerken dikkatimi çekmişti görüşmek için uğradım. O kadar sıcak ve samimi karşılandım ki okul müdürü okulu gezdirirken sohbet etmeye başladık.Okulun sınıfları,eşyaları,çok hoşuma gitti ,çok sevimliydi.İçime sindi ve yarım gün yazdırmaya karar verdim.Kızım hemen alıştı.Arkadaşlarını çok sevdi ve tam güne geçti 3 ay içinde. Çok memnun kaldık....Mezun oldu...Hala oradaki arkadaşları ile görüşüyoruz.Şimdi kardeşi 2 oluyor,onu yazdırıyorum güvenle... Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel anılar biriktirdik .İyi ki varsınız....

- SELİN DEMİRDÜMEN -LARA NİL

Populer Tags:

Anaokulu Ankara Ümitköy

Kreş Ankara  Ümitköy

İngilizce Anaokulu Ankara Ümitköy

Ankara Ümitköy Kreş

Ankara Ümitköy Preschool

İletişim:

Tel:  0 312 235 9 333

Email:  info@tadpreschool-umitkoy.com

Adres:  Mutlu Kent Mahallesi Pınar Caddesi No:26 Ümitköy / Ankara

© 2018 TAD ANAOKULU